تبلیغات
دانلود نرم افزار و آهنگ و سرگرمی - نرم افزار رایت سی دی و دی وی دی

 کامل ترین نرم افزار رایت که تا به حال دیده اید! Nero Burning Rom 9.2.6.0

همه نرم افزار های لازم برای یک رایانه ای قدرتمند با دانلود یک بسته نرم افزاری به ارمغان بیاورید. نسخه ی جدید معروف ترین نرم بسته نرم افزاری در زمینه رایت و کپی لوح های فشرده منتشر گردید.
فکر نمی کنم کسی پیدا شود که با رایانه سروکار داشته باشد، دیسکی را رایت یا کپی نموده باشد اما نام نرم افزار بسیار معروف Nero Burnning ROM را به گوش خود نشینده باشد یا یا آن کار نکرده باشد.
نرم افزاری بسیار معروف، بسیار کاربردی ، بسیار کامل می باشد . هرچه که یک کاربر از یک نرم افزار کپی بخواهد در این بسته می تواند پیدا کند. البته این بسته خود شامل بسیاری نرم افزار دیگر هم می باشد.
برای این که خصوصیات بسته نرم افزار کمپانی Nero را که نسخه ی جدید آن به تازگی منتشر شده است بیان نمود باید این جور توصیف کرد که ساخت، کپی به هر شکل مختلف ، خارج کردن فایل از لوح فشرده، پشتیبان گیری، به اشتراک گذاری، اجرای فایل های مالتی مدیا و ... همه و همه در یک بسته  جای گرفته اند.

از اینجا دانلود کنید

دانلودقسمت اول

دانلود قسمت دوم

دانلود قسمت سوم

دانلود قسمت چهارم

 پسورد فایل زیپ : www.asandownload.com

حجم 370 مگا بایت


 

 

 

 نرم افزار همه منظوره ی ایجاد و کپی دیسک Ashampoo Burning Studio v8.03

Ashampoo Burning Studio v8.03 نرم افزاری ساده و در عین حال قوی برای رایت CD و DVD با استفاده از این نرم افرار قادر خواهید بود اطلاعات، فیلم ها و موزیک های خود را بر روی انواع CD یا DVD ذخیره کنید. این نرم افزار قابلیت های بیشماری را در اختیار شما قرار میدهد، برخلاف سایر نرم افزار های رایت سی دی با استفاده از Ashampoo Burning Studio تنها با چند کلیک ساده میتوانید CD یا DVD مورد علاقه خود را رایت کنید. این برنامه قابلیت رایت روی انواع CD-R, RD-RW, DVD-R/RW, DVD+R/RW, DVD-RAM and DVD+R Double Layer را دارا میباشد.

از اینجا دانلود کنید

دانلود

 پسورد فایل زیپ : www.asandownload.com

32.7 مگابایت


 

 کپی رایت لوح های فشرده با Oront Burning Kit 2 Premium v2.6.2

 همانطور که همه می دانیم نرو مشهور ترین و به اعتقاد بسیاری ها بهترین نرم افزار در مدیریت انواع لوح های فشرده و رایت آن ها می باشد. اما همین نرم افزار نرو با وجود امکانات فوق العاده حجم نسبتا بالایی هم دارد و به طبع کارآیی سیستم را در موقع استفاده نیز کاهش خواهد. البته امکاناتی که نرم افزار نرو در اختیار کاربران قرار می دهد مطمئنا کمتر نرم افزاری پیدا می شود که این امکانات را فراهم آورد.
ابزاری با نام Oront Burning Kit 2 Premium یکی از نرم افزار های مدیریت لوح های فشرده به شمار می رود. این نرم افزار با حجمی بسیار پائین قابلیت های بسیاری دارد و به راحتی کاربران می توانند از آن استفاده نموده تا انواع سی دی ها و دی وی دی های خود را در فرمت های و شکل های مختلف رایت نمایند. سرعت لودشدن و عمل رایت کردن بسیار سریع انجام می شود. این ابزار از تمامی لوح های فشرده ای که در بازار موجودند یعنی CD  و DVD و HD DVD و Blu-rey پشتیبانی کامل به عمل می آورد. فرمت هایی که کاربر قادر خواهد اطلاعات خود را بر روی لوح فشرده رایت نماید عبارتند از : رایت به صورت داده ( DATA ) ، رایت به صورت لوح فشرده صوتی ( MP3 )‌ ، لوح فشرده صوتی ، رایت از روی ایمیج ، رایت لوح فشرده به صورت ویدوئو دیسک و ...
اما قابلیت های Oront Burning Kit 2 Premium به همین جا ختم نمی شود چرا که کاربر قادر است با استفاده از نرم افزار از لوح های فشرده ایمیج هم بگیرد ، نسخه ای پشتیبان از داده ها تهیه کند ، به صورت همزمان یک لوح را روی چند لوح فشرده رایت نماید.  یعنی همزمان از چند رایتر استفاده کندو در آخر هم محیط کاریری بسیار ساده نرم افزار است که می تواند یکی از دلایل موفقیت این نرم افزار باشد.


قابلیت كلیدی نرم افزار Oront Burning Kit 2 Premium v2.6.2:
- حجم بسیار مناسب نرم افزار
- قابلیت های بسیار زیاد نسبت به حجم آن
- قابلیت رایت اطلاعات به شکل های داده
- قابلیت رایت Audio CD
- قابلیت رایت Video DVD
- پشتیبانی کامل از تمامی لوح های فشرده موجود در بازار
- قابلیت رایت ایمیج ها از روی هارد دیسک
- قابلیت ایمیج گیری از لوح فشرده
- قابلیت تهیه نسخه پشتیبان از اطلاعات
- پشتیبانی از لوح ها با قابلیت نوشتار چند باره (Rewritble)
-  نمایش اطلاعاتی کامل در مورد لوح ها
- قابلیت رایت همزمان چند لوح فشرده (‌استفاده همزمان از چند رایتر)
- محیط کاربری نرم افزار
- سازگاری با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز ویستا
- و ...

از اینجا دانلود کنید

دانلود

 پسورد فایل زیپ : www.asandownload.com

حجم فایل 14.4 مگا بایت