تبلیغات
دانلود نرم افزار و آهنگ و سرگرمی - ابزار سی دی

CopyKiller 3.6.4 Full + serial

با استفاده از این برنامه سی دی های خود را از کپی غیر مجاز محافظت کنید. این برنامه با ایجاد بد سکتور و نقاط غیر قابل خواندن، باعث جلوگیری از کپی سی دی بر روی هارد و همچنین کپی سی دی به صورت مستیقم خواهد شد. این برنامه در هنگام اجرا با تست قفل، سی دی اصلی را از سی دی کپی شده تشخیص میدهد و در صورتی که قفل بر روی سی دی موجود نباشد برنامه درون سی دی اجرا نخواهد شد. این برنامه قادر به محافظت از سی دی های دیتا و سی دی های صوتی میباشد. این نرم افزار به علت استفاده از Firmware خاص خود برای ایجاد بد سکتور ممکن است با برخی از رایتر های قدیمی مشکل داشته باشد.
اگر چه امروزه با گسترش قفل های پیشرفته، ایجاد بد سکتور برای جلوگیری از کپی سی دی به یکی از روش های منسوخ شده تبدیل شده اما هنوز در برخی از موارد کاربرد های خاص خود را دارد.

از اینجا دانلود کنید

دانلود

 پسورد فایل زیپ : www.asandownload.com

حجم 4.9 مگابایت


 ساخت اتوران های حرفه ای با AutoPlay Media Studio 7.5.1000

استفاده از سی دی ها و دی وی دی ها مالتی مدیا در میان کاربران بسیار رواج دارد. شرکت ها برای این که رزومه ای از کارهای خود را برای جذب مشتریان تهیه نمایند همگی از سی دی های مالتی مدیا استفاده می کنند. البته نرم افزار های زیادی هستند که باید در ساخت این لوح های فشرده از آن ها استفاده کرد . تنها شرکت ها نیستند که برای معرفی خدمات خود سی دی مالتی مدیا طراحی می کنند، افراد عادی هم با اهداف مختلف اقدام به طراحی و ساخت اتوران هایی برای لوح های فشرده ی خود می نمایند. AutoPlay Media Studio یکی از کامل ترین نرم افزار های ساخت اتوران به شمار می رود. ابزاری بسیار غنی از امکانات و با واسط کاربری جذاب باعث شده تا کاربران برای ساخت لوح های فشرده به صورت مالتی مدیا به از استفاده نرم افزار روی آورند. AutoPlay Media Studio دارای طرح های از پیش آماده است تا کابران بتوانند با الگو گرفتن  و حتی استفاده از این طرح ها اتوران هایی زیبا و در عین حال حرفه ای خلق نمایند.

از اینجا دانلود کنید

دانلود

 پسورد فایل زیپ : www.asandownload.com

39.7 مگابایت


 ساخت اتوران و برنامه های مالتی مدیا حرفه ای Multimedia Builder 4.9.8

Multimedia Builder  نام مشهورترین نرم افزار در زمینه Autorun سازی می باشد که به کمک آن قادر خواهید بود تا تمامی نیازهای خود را در زمینه ساخت Autorun برطرف نمایید. این نرم افزار با استفاده از امکانات متعدد و ابزارهای فراوانی که در اختیار کاربران قرار می دهد این توانایی را به آن ها می هد تا در ساخت فایل های AutoRun دارای اختیارات فراونی باشند. این نرم افزار که از تولیدات شرکت MediaChance می باشد در چندین سال متوالی از سوی کاربران به عنوان یک نرم افزار کامل در این زمینه انتخاب شد.

از اینجا دانلود کنید

دانلود

پسورد فایل زیپ : www.asandownload.com

حجم 26.6 مگابایت


 ساخت سریع Autorun های CD/DVD با Longtion AutoRun Pro

Longtion AutoRun Pro Enterprise 12.0.3.126 یکی از ابزارهای طراحی است که بسیار شناخته شده است و این ابزار برای ساخت سریع Autorun های CD/DVD و نمایش برنامه ها و... برای کاربران آماده شده است. در این نرم افزار ویژگیهای بسیاری را شاهد خواهید بود، شما میتوانید به راحتی و با چند کلیک ساده با استفاده از قالبهای آماده این نرم افزار Autorun خود را ساخته و حتی میتوانید آنها را سفارشی ساخته و آنها را ویرایش کنید.

از اینجا دانلود کنید

دانلود

پسورد فایل زیپ : www.asandownload.com

حجم 8.15 مگابایت